(Nielen) riflová móda pre budúce maminky

Pretože vieme, že aj budúce mamičky sa rady pekne obliekajú, venujeme dnešný článok práve im. Doby, kedy sa ženy za guľaté bruško v tehotenstve skoro hanbili a zahaľovali sa do neforemných vriec, sú už našťastie preč. Dnešné maminky sú na svoj pupík pyšné a hrdo ho vystavujú na obdiv v priliehavom oblečení. Pozrite sa sami, ako skvelo sa dajú skombinovať  pohodlné rifle pre tehuľky.

 

Džínová láska

tehurifle1

Pokiaľ nedáte na rifle dopustiť, kľudne sa do denimu zahaľte celá od hlavy až po päty, a to aj v tehotenstve.

Šikovne strihaná riflová košeľa vám padne aj v treťom trimestri, vďaka pohodlným topánkam si budete vykračovať ako v bavlnke a čerešničkou na torte môže byť  práve moderná farebná kabelka.  

 

 

tehuriflesbilou

Čistá ako ľalia

Ppokiaľ potrebujete vypadať reprezentatívne, alebo povedzme smart casual, skúste zladiť rifle a biele doplnky.

V pohodlnom bielom tehotenskom tričku s volánovými rukávmi budete nevinnosť sama.

Na nožky si obujte komfortné biele tenisky v športovom looku a malé nutnosti si uložte do modrej kabelky s ozdobným strapcom. 

 

 

Keď sa napol oteplí.  tehurifleteplo

Počasie sa poslednú dobu zahráva s nami všetkými.

Vyrážate ráno na celý deň z domu a nemáte ani poňatia, ako bude poobede? Vyhrajte nad rozmarmi počasia kombináciou pohodlných tehuľkovských riflí a pohodlných šatičiek na úzke ramienka.

Na hlavu si pre každý prípad vezmite šiltovku, ktorá vás ochránni pred slnkom aj dažďom. Ostáva len obuť si ružové sandálky a doladiť celý outfit kabelkou s aplikáciou motýlikov. 

 

 

Keď sa oteplí poriadne.

Máločo je pre budúcu maminku tak príjemné, ako osviežujúca kúpačka. Nech sa už v lete s bruškom chystáte k moru alebo k bazénu, prezrite si našu ponuku tehotenských plaviek. Nemusíte sa báť, sú to tankiny, takže sa vám budú aj pohodlne obliekať. 

tehuplavky