Značka Bonprix na Svět Módní


Asi ste si už všimli, že veľkú časť oblečenia z našej ponuky tvoria práve kúsky od nemeckej značky Bonprix. Prečo sme stavili práve na ne?


Oblečenie Bonprix patrí v Európe dlhodobo k najobľúbenejším. Značka vyrába oblečenie najrôznejších štýlov a v mnohých veľkostiach, a to ako pre ženy, tak aj pre mužov a deti. Nezáleží na tom, koľko  máte rokov alebo aký vyznávate módny štýl: z ponuky Bonprix si totiž vyberú všetci, a to vrátane nastávajúcich maminiek, pre ktoré je vyhradená celá jedna kolekcia.


Okrem oblečenia z kvalitných materiálov vyrába Bonprix i obuv najrôznejších druhov, rozsiahlu kolekciu plaviek, spodné prádlo alebo  napríklad kabelky. Do tejto značky sa môžete skrátka obliecť od haly až po päty.

Naša pridaná hodnota:
Na našom e- shope nájdete všetky módne kúsky, nielen tie od Bonprix, v limitovanom počte kusov. ponúkame aj kúsky z kolekcií, ktoré už na iných e - shopoch nezoženiete, takže sa pri nákupe šatov nemusíte báť, že v nich na druhý deň stretnete ešte niekoho iného.
U nás nakúpite i outletové modely alebo oblečenie s drobnými vadami - i majster tesár sa niekedy utne. Tieto nedostatky vám však bohate vynahradíme bezkonkurečne nízkymi cenami.

Dejiny Bonprixu v kocke:
História značky Bonprix sa začala písať v máji roku 1986 v nemeckom Hamburgu. Vtedy tvorila firmu len desať zamestnancov a zásielkový katalóg, ktorý  mal 32 stránok. Dnes, po viac ako 30 rokoch, má Bonprix zastúpenie v 30 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 3900 pracovníkov.

Celou nabídku Bonprix naleznete zde.

svetmodni-bonprix